Krby Palazzetti

Krby Palazzetti

Dvouplášťové krby Palazzetti vynikají designem i funkčností. Technologie dvojího spalování zaručuje nízké emise a vysokou účinnost. Do spalovací komory krbu je přiváděn vzduch z vnějšku domu, takže v místnosti neubývá kyslík. Naopak, při správné instalaci se provedením dalšího (odděleného) přívodu vzduchu do ohřívací komory do místnosti dostává čerstvý ohřátý vzduch. Toto je řízeno elektronickou jednotkou spojenou se sondou umístěnou v potrubí rozvodu vzduchu, která zabezpečí, že se ventilátor nespustí dříve než vzduch dosáhne požadované teploty.

Krby je možné vybavit elektrickým zapalovačem, jenž může být ovládán tlačítkem, ale také časovým spínačem, případně i textovou zprávou odeslanou z Vašeho mobilního telefonu. To je důležité např. pro víkendové chalupy či chaty, které Vás při příjezdu mohou přivítat již vyhřátými místnostmi.

V naší nabídce jsou krby horkovzdušné i teplovodní, krby uzavřené s plochým, rohovým, kulatým prosklením, krby oboustrané i otevřené. Z designu našich obestaveb je možno vybrat moderní čí klasický styl, ale také rustikální, který může být vybaven troubou nebo pecí.

Galerie

AlabamaAlaskaAlmaAngelAuronzoBerlinoBilbaoBostonBronxBudapestCamdenCardiffCasablancaCityCovent GardenDallasDelhiDetroitDubaiDundeeGoaChelseaIstanbulKensingtonKentLos AngelesMarrakechMilanoMonte CarloNairobiNepalNevadaOslo borchiatoOsloPragaRichmondRotterdamSantiagoSeattleSidneySohoTexasWaveWindsorAssisiBolzanoCambridgeEsteEtruriaFirenzeGranadaHamburgoLuigi XIVLuigi XVNantesParigiReimsRomaSalonicoSienaUrbinoVeneziaVersaillesAnconaAndriaAvignoneBressanoneBrunicoCourmayeurFanoFriuliGubbioMarsalaMartignyOrtiseiParenzaPerugiaSalisburgoSpolletoSt OswaldTodiVal BadiaValcomelico

 
Sphere card